Anahi Eslovenia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Intervju z Maite

Go down 
AvtorSporočilo
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Intervju z Maite Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Intervju z Maite Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Intervju z Maite Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Intervju z Maite   Intervju z Maite Icon_minitimeTor Apr 07 2009, 16:29

Pogovarjali smo se z igralko in pevko RBD-ja Maite Perroni, ki je debitirala kot protagonistka telenovele "Cuidado con el angel", kjer je igrala z Williamom Levyjem. Igrala bo v novi telenoveli Juana Osoria, "Mi pecaro", za katerega že pripravlja svoj karakter., “Mi pecado”,
Perroni pričakuje, da bo popolnoma različna od Marichuy, saj noče ponovno odigrati enako vlogo.

"Vloga je zelo zanimiva. Zelo smo zadovoljni. V tem trenutku smo v obdobju ustvarjanja, konstruiramo vloge, da bi se prilogodili originalni zgodbi pisatelja Cuauhtémoca Blanca", je dodala.


"Kot vsi projekti, je tudi ta zame izziv. Upamo, da boste skupaj z nami uživali, ko se bo vse začelo", je povedala Maite v intervjuju.


Simpatična pevka je povedala, da je presrečna, da je lahko protagonistka v njeni drugi telenoveli.

"Vsak korak je nov izziv. Nikoli nimaš nečesa garantirano; moraš se pripravljati, ne smeš biti samoumeven niti sedeti v biserih življenja, z mislijo, da je vse tako", je dejala.



"Vsak dan moraš konstruirati življenje in delati. Moč in odločnost ti bosta zaznamovala, kar boš imel v prihodnosti... Imam veliko volje, da nadaljujem z delom, da še naprej odraščam in, da si to kariero delim s publiko, v kateri lahko en dan vse uspe. Zato moramo uživati v vsem, kar nam je dano", je povedala.


Ampak kaj se zdaj trenutno dogaja ?
"Trenutno se počutim, da imam veliko odgovornost. Ponovno bom publiki dala novo zgodbo, novo osebnost (vlogo) in doseči cilj komuniciranja mnogih ljudi, čeprav ne mojega.


Kdaj boste začeli s snemanjem?
V nekaj tednih bomo pripravljeni.


Maite ni hotela izdati več podrobnosti.


Tako je zaključila intervju: "Vabim vas, da pogledate to telenovelo; ne želim več komentirati".

VIR: RBDworld
PREVOD: by me
Nazaj na vrh Go down
 
Intervju z Maite
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Intervju z Maite . <3
» Maite in William spet v novem filmskem projektu?
» Maite [ videos ]
» Maite Perroni (Biografija)
» NXclusiva: Maite na forumu o podnebnih spremembah

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi Eslovenia forum :: Arhiv-
Pojdi na: