Anahi Eslovenia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Sporočila na Univisionu

Go down 
AvtorSporočilo
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila na Univisionu Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila na Univisionu Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila na Univisionu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sporočila na Univisionu   Sporočila na Univisionu Icon_minitimePet Apr 10 2009, 21:28

Tukaj lepite sporočila, ki jih Christian pusti na Univisionu !

Danes 10.4.2009, okoli 16.00

Sporočilo na Univisionu glede tega da moraš na PJ ( Premios Juventud ) za najlepši par izbrat moškega + žensko

desde un principio he sido ignorado en los premios juventud i think im not part of their juventud pero la vida esta llena de esas son barreras que se tienen que romper pero what cani do?

PREVOD: že od začetka so me ignorirali na premios juventud mislim da nisem del njihove mladine vendar je življenje polno takšnih ovir
ki se morajo kazati ampak kaj lahkonaredim?


LINK: http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=christianchavez&message.id=1753439
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila na Univisionu Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila na Univisionu Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila na Univisionu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila na Univisionu   Sporočila na Univisionu Icon_minitimeNed Apr 12 2009, 15:33

Na Facebooku odgovoril eni Slovenki ..

zdravo bb hvala za tvoje sporočilo bb dodajam ti da ste fani moje življenje glede BJ-ja razhajava se nevem kdaj ampak se poljubčki

Na Univisionu ..

Vsak dan mi dokazujete da ste najboljše v mojem življenju, no jaz pripravljam moj CD. MOj CD vključuje veliko. Sem zelo vesel z pesmimi, bo zelo vesel CD z vsemi situacijami v življenju amapk z pozitivnega vidika. . Ta 2 meseca sta kot počitnice ampak da veste sem zelo dobro, komponiram glasbo, pojem, plešem in veliko telovadim.

Ljubim vas in zapomnite si da skupaj odpremo več vrat in oken. Moje orožje je resnica in naše orožje je ljubezen
CHRIS
Nazaj na vrh Go down
 
Sporočila na Univisionu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi Eslovenia forum :: Christian Chavez-
Pojdi na: