Anahi Eslovenia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Sporočila od Anny (FB, Uni,...)

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeTor Apr 07 2009, 19:56

Anahi nam je na univisionu pustila novo sporočilo:


živjoooooooooooooooo!!!!!
prijatelji!!! pogrešam vas...zelo mi manjkate! delam kot nora, da postanejo naše sanje resničnost. s pomočjo neverjetne ekipe ki mi nudi vso podporo, upam, da bomo kmalu proslavljali!!!jaaa ...ne jezite se, če nisem veliko tu, v resnici sem ves čas v studiu ali pa pišem..jaaaaa pišem!!!!wowowowwo nikoli si nisem mislila!!
samo želim da veste da vas ljubim in četudi v življenju doživimo zelo žalostne trenutke in si mislimo, da ne more biti huje, zmeraj obstaja luč, upanje in moje upanje ste vi.
zato ne padem, nič me ne bo uničilo, ker vem da je nekje nekdo da bi me objel ko to tako potrebujem.
ljubim vas z vsem srcem in upam da vam bom kmalu dala nove novice!!!
hvala...iz srca hvala za vse!
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeČet Apr 09 2009, 20:39

Novo sporočilo na Orkutu!

ZAČENJAJO SE NAŠE SANJE
prijatelji! tako vas pogrešam!
začenjajo se naše sanje, vsak dan delam s pomočjo čudovite ekipe, ki mi daje vso svojo podporo in upam, da bomo zelo kmalu praznovali!!!
rada vas imam z vsem srcem in upam, da vam bom lahko čimprej dala novičke!!!!
sem zelo zadovoljna, da imam Orkut, in tudi prek te strani vam bom povedala vse kar lahko. Ne bom mogla prihajati dnevno, ampak bom redno spremljala vaša sporočila. Moja ekipa bo preverjala, da bo tukaj vse v redu, in jaz si bom pogledala vsa vaša sporočila, ki mi jih puščate, čeprav ne morem odgovoriti vsem.
hvala...iz srca hvala za vse!


VIR: rebelde.si
BY: RBDchava


:roll:
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimePet Apr 24 2009, 23:11

''Delam glasbo, medtem, ko dihamo z vesoljem''

P.S: Če koga zanima... Njen Twitter je: http://twitter.com/anahimagia


Nazadnje urejal/a AnnyMay Pon Maj 04 2009, 17:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mrs.Herrera
Bebe
Mrs.Herrera


Število prispevkov : 32
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 54
Registration date : 22/04/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimePet Maj 01 2009, 15:09

Anny je pisala na Uniju :roll:

hola amigooos!!!!!!!!!!!!!
4/29/09 01:10 AM

amigooos!!!
Esta vez quisiera pedirles algo ...esto q esta pasando nos tiene a todos con el corazon destrozado,,,es que siento tan feo ver asi mi pais,,a toda la gente..a los niños sore todo...todos con tapabocas...solo se puede ver los ojitos de todos..ojos q estan llenos de miedo.
quisiera pedirles q le mandemos nuestra buena energia a mexico,,y que en lo que sea q cada quien crea nos pongamos en oracion para q aunque sea un poquitito podamos ayudar x q estoy convencida de q la energia y los pensamientos pueden mover al univesro y tal vez nos escuche...no mas bien,siempre nos escucha!!!! asi que pinso q no perdemos nada con intentarlo.
esto esta muy feo...ojala q pronto se termine...
les quiero agradecer a los q se han preocupado x mi y mi familia y decirles q gracias a dios estamos bien...muchas gracias de verdad x pensar en nosotros.
los quiero mucho y ustedes lo saben verdad? les quiero pedir q se cuiden mucho esten en el pais que esten porfavor...cuidense,valoren,quieran,amen.

y sobre todo no perdamos el buen humor y la sonrisa x q con eso ya sabemos q podemos mover montañas!!!!

les cuento q estoy bien,,,ya saben,,estoy bien y tranqula,ya sabemos q nada permanece igual..todo se transforma asi que los cambios aunque parezcan crueles y a veces no entendamos x q pasan...el universo siempre sabe x q.

siempre hay algo mas grande.....

los amo con el corazon y espero q la vida me permita estar en su corazon siempre x q de verdad q sin ustedes mi vida se apagaria....ls extraño...me hacen mucha falta...espero q sea por muy poco tiempo ya y que prontito estemos juntos rockeando felices y sin epidemias!!!!!
estoy segura de q asi sera!!!
besooooooos!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimePet Maj 01 2009, 16:16

Na Twitterju:

''Poslušam glasbo za moj CD''

''Razmišlam o Braziliji.............''

''Pazim se pred virusom!!!!!!!''
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeTor Maj 05 2009, 16:20

Na Twitterju:

''Delam na CD-ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!''

''uradno potrjujemo vse fan clube na svetu''
Nazaj na vrh Go down
BinaPortilla
Adminstrator
Adminstrator
BinaPortilla


Število prispevkov : 1215
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 928
Registration date : 22/02/2008

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeSob Jul 04 2009, 11:19

Ni lih njeno sporočilo ampak od Guillerma:
escuchando el hit que Any interpretara en Premios Juventud!!!! como dirian ustedes... me muerooo!!!!!! jaja
Nazaj na vrh Go down
https://anahi-eslovenia.catsboard.com
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeNed Jul 05 2009, 11:27

Bina..<3 je napisal/a:
Ni lih njeno sporočilo ampak od Guillerma:
escuchando el hit que Any interpretara en Premios Juventud!!!! como dirian ustedes... me muerooo!!!!!! jaja

poslušam hit ki ga bo Any interpretirala na Premios Juventud!!!! kot bi rekli vi... umiram!!!!!! haha

- - - - - - - - - - - - - -

Nov status Guillerma Rosasa ( 4. julij )

trabajando en detalles para los performances de PJ

delam na podrobnostih za izvedbo na PJ
Nazaj na vrh Go down
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitimeNed Jul 12 2009, 20:04

Novosti na uradnem Anahinem Twitterju

Zažigam s KINKYJEM KINKYJEM KINKYJEM, guillermom in noro @paulinachapa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Večerjam s Kinkyjem, Guillermom in @paulinachapa ... NIHČE ne sme zamuditi Premios Juventud.. ne veste presenečenj!!!!

poglejte nov video od portichapas @anahimagia!!!!!!!! “Any de Madam Zazou” na anahichannelone na youtubeu!!!!!!!!!!!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sporočila od Anny (FB, Uni,...)   Sporočila od Anny (FB, Uni,...) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sporočila od Anny (FB, Uni,...)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anny ima roj. dan <333

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi Eslovenia forum :: Anahi Giovanna-
Pojdi na: