Anahi Eslovenia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Te presento a Laura (2oo9)

Go down 
AvtorSporočilo
AnnyMay
100% Anahi fan
100% Anahi fan
AnnyMay


Število prispevkov : 934
Age : 28
Kraj : Maribor
Points :
Te presento a Laura (2oo9) Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Te presento a Laura (2oo9) Right_bar_bleue

Points : 1171
Registration date : 08/03/2009

Te presento a Laura (2oo9) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Te presento a Laura (2oo9)   Te presento a Laura (2oo9) Icon_minitimeTor Apr 07 2009, 18:45

Film Te presento a Laura (TPAL) bo pravi 'woman power'. Napisala, producirala in celo igrala ga bo Martina Higareda, režirala pa Gabriela Tagliavini.

»Snemanje bomo začeli naslednji teden. Zadovoljna sem, da imam ob sebi Gabrielo, saj ima velik dar za komedije. Ona je bila tudi prva oseba, kateri sem pred tremi leti pokazala scenarij za ta film« je razložila Higareda.

Te presento a Laura je film o ljubezni in upanju, ki se dotakne tudi teme odpuščanja.

Snemanje bomo začeli drugi teden v maju, protagonista pa bova jaz in Alfonso Herrera. Več žal še ne morem povedati«.

Projekt bo koprudociral Christopher Hool (Cansada de besar sapos, Volverte a ver), vrtel pa se bo v vseh mehiških kinih.


Ko bodo začeli snemanja bomo tukaj objavljali tudi slike, videe in novice.
Nazaj na vrh Go down
 
Te presento a Laura (2oo9)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Mi pecado (2oo9)
» Venezzia (2oo9)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi Eslovenia forum :: Alfonso Herrera-
Pojdi na: