Anahi Eslovenia forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Christian Chavez to soboto na Mojoe

Go down 
AvtorSporočilo
Ucker´s wife
Odvisnež
Odvisnež
Ucker´s wife


Število prispevkov : 386
Age : 29
Kraj : Ucker Land xD
Points :
Christian Chavez to soboto na Mojoe Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Christian Chavez to soboto na Mojoe Right_bar_bleue

Points : 420
Registration date : 28/12/2008

Christian Chavez to soboto na Mojoe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Christian Chavez to soboto na Mojoe   Christian Chavez to soboto na Mojoe Icon_minitimePet Apr 03 2009, 21:52

Wow!... Es neta, Christian Chávez estará en la emisión de este sábado del programa de entrevistas y entretenimiento "Mojoe" conducido por Yolanda Andrade y Monserrat Oliver.

Al parecer, en México ya se vió por TV, pues este programa se emite los Martes a las 22:30hrs por Unicable.

Pero, pero!... Ya ví el horario y lo vuelven a dar este sábado a las 22hrs!!!... Así que no se lo pueden perder, porque Chris hablará acerca de su nueva carrera como solista! y además, estarán Tommy Torres y el chef Oropeza.

Yo acabo de ver el promo, pues en mi país (Perú) dan este programa los sábados como a las 19hrs. Así que ya saben... no se pueden perder este programa todos los fans del pollis y de RBD!.

Christian Chavez to soboto na Mojoe Pollito

Wauu!... Resnica je, Christian Chavez bo to soboto v intervjuju in zabavni odfaji "Mojoe", katere voditeljici sta: Yolanda Andrade in Monserrat Oliver.

Kot je videti, na TV, se ta program imitira ob torkih ob 22:30 uro.

Ampak, ampak !... Videl sem urnik in so ga vrnili na soboto ob 22. uri !!!... Tako da, nesmetega zamuditi, ker bo Chris govoril o novi solistični karieri tam bosta tudi Tommy Torres in Oropeza.

Pravkar sem videl promo, ker v moji državi (Peru) dajo ta program ob sobotah ob 19. uri. Tako da veste... Ne smete zamuditi tega programa če ste fan Pollita in RBD-ja!.


Novica: RBDMusic
Prevod: By. Me[Ucker´s wife]
Nazaj na vrh Go down
http://musicandmovies.nice-forum.com/forum.htm
 
Christian Chavez to soboto na Mojoe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Christian zamenjal spolno usmerjenost ?
» Christian Chavez (videos)
» Christian [fotos]
» Christian in Ucker v New york

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Anahi Eslovenia forum :: Arhiv-
Pojdi na: